Výroba

Technologické rozvaděče NN - výroba

Naše firma vyrábí a kompletuje elektrické rozvaděče NN již od roku 1991.Využíváme při tom bohaté zkušenosti, které jsme získali při realizaci různých typů zakázek. Našim zákazníkům tak můžeme nabídnout nejoptimálnější řešení jejich požadavků. V současné době jsme schopni vyrobit rozvaděče pro průmysl a automatizační provozy podle dodané, nebo vlastní dokumentace se jmenovitým proudem.

Při výrobě všech typů rozvaděčů používáme přístroje a komponenty renomovaných světových značek, které osazujeme do oceloplechových skříní, které jsou v běžně dostupných typových řadách. rozvaděče vyrábíme se stupněm krytí až IP54/20 (vyšší krytí je na dotaz).

Kompenzační rozvaděče

Našim zákazníkům dodáváme kompenzační rozvaděče podle zadané dokumentace, které necháváme zhotovit u renomovaných výrobců. Tito výrobci vyrábí kompenzační rozvaděče výhradně z kvalitních komponentů s ověřenými parametry. Podle požadavku dodáváme také hrazené (chráněné) provedení kompenzačních rozvaděčů s filtračními tlumivkami.

Domovní rozvodnice

a elektroinstalace na klíč

Odbočné neboli domovní, či bytové rozvodnice dodáváme od renomovaných výrobců, kteří jsou na českém trhu. Prodáváme běžně dostupné typové celoplastové, oceloplechové, nebo kombinované rozvodnice na povrch, nebo pod omítku, dle přání zákazníka.

Elektroměrové a staveništní rozvaděče

Našim zákazníkům dodáváme elektroměrové rozvodnice a staveništní rozvaděče pro rodinné domky, bytové domy i administrativní a průmyslové objekty. Veškeré rozvodnice jsou od renomovaných výrobců, kteří se vyskytují na českém trhu.

Zásuvkové skříně

Zásuvkové skříně, které našim zákazníkům nabízíme jsou od osvědčených renomovaných výrobců.

Naše společnost dlouhodobě vyrábí technologické rozvaděče NN a rozvaděče pro FVE, pro tuzemský a zahraniční trh. Disponujeme kvalitním technickým zázemím, plně využíváme dlouholetých zkušeností v oboru. Dokážeme pružně reagovat na nové požadavky trhu, upřednostňujeme moderní technologie, špičkovou kvalitu a hlavně spokojeného zákazníka.
© 2024 Nanet.cz | Elektrotechnický velkoobchod | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
menu