Služby

Vypracování projektu

Naše společnost nabízí možnost vypracování dokumentace k elektrickým zařízením do 1000V. Týká se to zejména jednoúčelových strojů, domovních instalací, bytových a NN rozvaděčů a též MaR rozvaděčů.

Revize

Naše společnost vám zprostředkuje revize elektrických zařízení do 1000V.

Opravy elektrozařízení

Naše společnost provádí na základě domluvy se zákazníkem také opravy jednoduchých elektrozařízení do 1000V.

Elektroinstalace

Dovolujeme si Vám nabídnout naše služby v oblasti: klasické domovní elektroinstalace, systémy inteligentní elektroinstalace.

Klasická domovní elektroinstalace:

V této oblasti Vám nabízíme kompletní elektroinstalaci na klíč v novostavbách nebo rekonstrukce stávající elektroinstalace: od kabelových rozvodů z domovní přípojky, dodání elektroměrového rozvaděče, domovní rozvodnice včetně osazení až po úplnou kompletaci. Natažení kabelových rozvodů od domovní přípojky, dodání elektroměrového rozvaděče, a domovní rozvodnice, včetně osazení až po úplnou kompletaci. Kromě dlouhodobých praktických zkušeností, je naší velkou předností úspěšná velkoobchodní činnost v oblasti velkoobchodního prodeje elektroinstalačního materiálu, což nám zajišťuje nízké ceny vstupního materiálu. Součástí kompletní elektroinstalace je dle přání zákazníka i dodávka kompletních anténních a datových rozvodů. V oblasti domovních elektroinstalací dlouhodobě preferujeme přední a zkušenostmi osvědčené výrobce.
Modulové přístroje: EATON, OEZ letohrad, Schrack, Schneider Electric, HAGER, NOARK, ETI
Vypínače, zásuvky: ABB, EATON, Schneider Electric, Legrand, ELKO ep

Systémy inteligentní elektroinstalace:

Co je systém inteligentní elektroinstalace ?

Systémy inteligentních elektroinstalací byly vyvinuty pro novostavby a rekonstrukce obytných budov, rodinných domů, bytů, kanceláří, hotelů, penzionů, obchodních center a spoustu dalších aplikací. Systém tvoří řídící centrum obytného prostoru a jeho cílem je nabídnout uživateli maximální pohodlí, bezpečnost instalace a úsporu energií.

Co dokáže systém inteligentní elektroinstalace ovládat ?

Zapíná, vypíná a stmívá osvětlení, ovládá rolety, venkovní žaluzie nebo markýzy, otevírá a zavírá příjezdové brány, garážová vrata, umožňuje ovládat elektrické spotřebiče a to individuálně nebo centrálně ve skupinách. Ovládá vytápění, větrání, chlazení a zabezpečovací systém objektu. Umožňuje vytvoření vlastních světelných scén, zónového ozvučení místností, časových funkcí a simulací přítomnosti. Všechny funkce umožňuje integrovat do jednoho uceleného systému.

Jak systém komunikuje,  jak se dá ovládat a nastavovat ?

Systémy inteligentní elektroinstalace se dělí na dvě skupiny: sběrnicové (jednotlivé komponenty spolu komunikují datovými vodiči), radiofrekvenční (bezdrátová komunikace jednotlivých komponentů). Programování a nastavení funkcí systému lze pohodlně provádět prostřednictvím panelů s dotykovým displejem nebo velmi komfortně prostřednictvím PC, do kterého nainstalujete software daného systému. Každý systém má své komunikační rozhraní k připojení PC. Uživatelské ovládání systému je umožněno celou řadou prvků počínaje jednoduchými tlačítky na zdi, dotykovými panely, dálkovými ovladači, vyspělejšími ovladači s dotykovým displejem se zobrazením na ploše Vašeho televizoru a také přes telefon. Některé systémy nabízejí ovládání pomocí internetu, jenž se stal již nedílnou součástí našeho života.

Od jakých výrobců systém inteligentní elektroinstalace nabízíme ?

Preferujeme zásadně pouze výrobce, jejichž systémy jsou vyzkoušeny několikaletou praxí:
ELKO ep: Inels, RF Control
Eaton: Xcomfort
ABB: Free@home

Programování přístojů

Našim zákazníkům nabízíme programování elektronických zařízení. Týká se to frekvenčních měničů a inteligentních relé, které dodáváme našim zákazníkům. Rovněž nabízíme oživení a programování přístrojů systémů inteligentních elektroinstalací.
Spínání, řízení, vizualizace

Programování

Program místo propojení vodiči

Schémata zapojení tvoří základ všech elektrotechnických aplikací. V praxi jsou spínací přístroje vzájemně propojeny pomocí vodičů. S řídicím relé easy jde všechno jednoduše pomocí stisku tlačítka, resp. pomocí pohodlného software easySoft… na počítači. Zadávání usnadňuje jednoduchá navigace v programových nabídkách v mnoha jazykových verzích. To umožňuje úsporu času a tím i nákladů. Přístroje easy a MFD-Titan jsou profesionálními produkty pro světový trh.
Našim zákazníkům dodáváme osvědčené frekvenční měniče renomovovaných výrobců. V současné době nabízíme široký sortiment frekvenčních měničů a příslušenství od 0,2 kW do 100 kW. Kromě toho našim zákazníkům nabízíme nastavení a naprogramování námi dodaných frekvenčních měničů. 

Zakázkový potisk štítků

Značení vodičů a kabelů:

V naší nabídce jsou popisující bužírky, štítky a samolepící pásky. Popisující bužírky jsou v rozmezí průměrů 2,5mm – 6,4mm různých barev. Bužírky jsou nastřiženy podle předem nastavené délky.

Pro značení kabelů provádíme potisk 4 mm širokých plastových pásků, přichycených pomocí průsvitných plastových návleček.

Potisk je na bázi termotisku speciálním inkoustem vyvinutým pro tento účel. Potisk je nestíratelný a vodě odolný.

Značení řadových svorek:

Dalším produktem v naší nabídce je inkoustový barevný popis různých plastových štítků pro značení řadových svorek. Pro popis štítků se používá speciální nesmazatelný inkoust s kovovými mikročásticemi, který se tepelně zafixuje do plastového podkladu.

Značení přístrojů:

Pro označení přístrojů se používají samolepící PVC štítky. Našim zákazníkům nabízíme termopotisk na tyto PVC štítky. 

Typové štítky:

Typové štítky se zasouvají do nosičů štítků a používají se například pro popis tlačítek, kontrolek, hlavic a otočných vypínačů u rozvaděčů a dalších různých elektrozařízení. Našim zákazníkům nabízíme barevný inkoustový potisk, tepelně fixovaný na plastové typové štítky.
© 2024 Nanet.cz | Elektrotechnický velkoobchod | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
menu