Elektroinstalace

Dovolujeme si Vám nabídnout naše služby v oblasti: klasické domovní elektroinstalace, systémy inteligentní elektroinstalace

Klasická domovní elektroinstalace:

V této oblasti Vám nabízíme kompletní elektroinstalaci na klíč v novostavbách nebo rekonstrukce stávající elektroinstalace: od kabelových rozvodů z domovní přípojky, dodání elektroměrového rozvaděče, domovní rozvodnice včetně osazení až po úplnou kompletaci. Natažení kabelových rozvodů od domovní přípojky, dodání elektroměrového rozvaděče, a domovní rozvodnice, včetně osazení až po úplnou kompletaci. Kromě dlouhodobých praktických zkušeností, je naší velkou předností úspěšná velkoobchodní činnost v oblasti velkoobchodního prodeje elektroinstalačního materiálu, což nám zajišťuje nízké ceny vstupního materiálu. Součástí kompletní elektroinstalace je dle přání zákazníka i dodávka kompletních anténních a datových rozvodů. V oblasti domovních elektroinstalací dlouhodobě preferujeme přední a zkušenostmi osvědčené výrobce.

modulové přístroje: vypínače, zásuvky:
Moeller ABB, Moeller
OEZ letohrad Unica
Schrack Legrand
Schneider Elektric ELKO ep

Systémy inteligentní elektroinstalace:

Co je systém inteligentní elektroinstalace?
Systémy inteligentních elektroinstalací byly vyvinuty pro novostavby a rekonstrukce obytných budov, rodinných domů, bytů, kanceláří, hotelů, penzionů, obchodních center a spoustu dalších aplikací. Systém tvoří řídící centrum obytného prostoru a jeho cílem je nabídnout uživateli maximální pohodlí, bezpečnost instalace a úsporu energií.

Co dokáže systém inteligentní elektroinstalace ovládat?
Zapíná, vypíná a stmívá osvětlení, ovládá rolety, venkovní žaluzie nebo markýzy, otevírá a zavírá příjezdové brány, garážová vrata, umožňuje ovládat elektrické spotřebiče a to individuálně nebo centrálně ve skupinách. Ovládá vytápění, větrání, chlazení a zabezpečovací systém objektu. Umožňuje vytvoření vlastních světelných scén, zónového ozvučení místností, časových funkcí a simulací přítomnosti. Všechny funkce umožňuje integrovat do jednoho uceleného systému.

Jak systém komunikuje, jak se dá ovládat a nastavovat?
Systémy inteligentní elektroinstalace se dělí na dvě skupiny: sběrnicové (jednotlivé komponenty spolu komunikují datovými vodiči), radiofrekvenční (bezdrátová komunikace jednotlivých komponentů). Programování a nastavení funkcí systému lze pohodlně provádět prostřednictvím panelů s dotykovým displejem nebo velmi komfortně prostřednictvím PC, do kterého nainstalujete software daného systému. Každý systém má své komunikační rozhraní k připojení PC.
Uživatelské ovládání systému je umožněno celou řadou prvků počínaje jednoduchými tlačítky na zdi, dotykovými panely, dálkovými ovladači, vyspělejšími ovladači s dotykovým displejem se zobrazením na ploše Vašeho televizoru a také přes telefon. Některé systémy nabízejí ovládání pomocí internetu, jenž se stal již nedílnou součástí našeho života.

Od jakých výrobců sytém inteligentní elektroinstalace nabízíme?
Preferujeme zásadně pouze výrobce, jejichž systémy jsou vyzkoušeny několikaletou praxí:
ELKO ep: Inels, RF Control
Moeller: Nikobus, Xcompfort
ABB Eon